Krišjānis Ratiniks

E-pasts: Velomens@gmail.com

Telefons: +371 28-37-33-29

Par mani

Esmu Krišjānis Ratiniks jeb velobraucēju aprindās vairāk zināms kā Velomens. Mans hobijs ir riteņbraukšana un dzīves lielākā aizraušanās ir ceļošana. Apvienojot šīs abas kaislības esmu atklājis brīnišķīgu veidu kā nokļūt, redzēt un piedzīvot ceļus un vietas, kuras tipiskam tūristam paliek neatklātas. Piedāvāju neaizmirstamus veloceļojumus, noderīgu informāciju un kopīgus riteņbraucienus.

Mana aizraušanās ar velobraukšanu sākās jau bērnībā, bet nopietnākā līmenī pārauga pusaudžu gados, kad sāku izmēģināt spēkus pirmajās velosacensībās un pārbaudīt savas spējas pārvarot aizvien garākus attālumus, sasniedzot aizvien tālākas vietas. Gadiem ilgi esmu piedalījies dažāda līmeņa velosacensībās Latvijā, sākot ar SEB un VIVUS kalnu divriteņu maratoniem, un turpinot ar LRF organizētajām sacensībām. Kā vienu no nozīmīgākajām savas dzīves sacensībām uzskatu Transcontinental Race, kur 10 dienu laikā izbraucot cauri 14 Eiropas valstīm, apmeklējot noteiktos kontrolpunktus un šķērsojot vairākas kalnu pārejas, ar šosejas velosipēdu pieveikti 4200 km, ierindojoties 10. vietā.

Citi dēvē mani par dēkaini, piedzīvojumu meklētāju, ideju ģeneratoru un
“cilvēku bez robežām”. Iespējams, manī ir mazliet no visa, iespējams – vēl krietni vairāk, bet līdzšinējā pieredze apceļojot 62 pasaules valstis, 14 gadus piedaloties velosacensībās, gadiem organizējot un vadot dažāda līmeņa pasākumus un ceļojumus, ir tas, ar ko vēlos dalīties un aicināt atklāt jaunus apvāršņus kopā! Loģisks turpinājums manai darbībai ir 2019. gadā dibināts SIA Velomens, kas ved jūs ceļojumos, organizē Velorealitāti un aicina kopīgos velobraucienos. Pašlaik ik gadu tiek organizēti un vadīti vismaz 12 ārvalstu veloceļojumi, nobraucot vismaz 10 000km. Kopā ar Latvijas velopasākumiem, ik gadu tiek iepriecināti vairāk nekā 350 riteņbraucēju.

Tūrisma operatoru datubāzes reģistrācijas nr. T-2023-36

Sēdies uz velo, lai varam kopā iztīt #velomensceļo!

VISA ŠAJĀ BLOGĀ ATRODAMĀ INFORMĀCIJA UN FOTOGRĀFIJAS PĀRPUBLICĒJAMAS TIKAI SAZINOTIES AR AUTORU UN SAŅEMOT RAKSTISKU ATĻAUJU!