Krišjānis Ratiniks

E-pasts: Velomens@gmail.com

Telefons: +371 28-37-33-29

Par mani

Esmu Krišjānis Ratiniks jeb velobraucēju aprindās vairāk zināms kā Velomens. Mans hobijs ir riteņbraukšana un dzīves lielākā aizraušanās ir ceļošana. Apvienojot šīs abas kaislības esmu atklājis brīnišķīgu veidu kā nokļūt, redzēt un piedzīvot ceļus un vietas, kuras tipiskam tūristam paliek neatklātas. Un par to arī šī lapa – dalīšos savos piedzīvojumu stāstos par saviem veloceļojumiem un aicināšu arī Tevi kopā atklāt jaunus iespaidus uz velosipēda.

Mana aizraušanās ar velobraukšanu sākās jau bērnībā, bet nopietnākā līmenī pārauga pusaudžu gados, kad sāku izmēģināt spēkus pirmajās velosacensībās un pārbaudīt savas spējas pārvarot aizvien garākus attālumus, sasniedzot aizvien tālākas vietas. Gadiem ilgi esmu piedalījies dažāda līmeņa velosacensībās Latvijā, sākot ar SEB un VIVUS kalnu divriteņu maratoniem, un turpinot ar LRF organizētajām sacensībām. Kā vienu no nozīmīgākajām savas dzīves sacensībām uzskatu Transcontinental Race, kur nepilnu 300 stundu laikā izbraucot cauri 12 Eiropas valstīm, apmeklējot noteiktos kontrolpunktus un šķērsojot vairākas kalnu pārejas, ar šosejas velosipēdu pieveikti 4000 km, ierindojoties 16. vietā. Latvijas gada balva sportā mani novērtēja, apbalvojot ar alternatīvā sporta balvu – Zelta palmu.

Citi dēvē mani par dēkaini, piedzīvojumu meklētāju, ideju ģeneratoru un
“cilvēku bez robežām”. Iespējams, manī ir mazliet no visa, iespējams – vēl krietni vairāk, bet līdzšinējā pieredze apceļojot 57 pasaules valstis, 14 gadus piedaloties velosacensībās, gadiem organizējot un vadot dažāda līmeņa pasākumus un ceļojumus, ir tas, ar ko vēlos dalīties un aicināt atklāt jaunus apvāršņus kopā! Loģisks turpinājums manai darbībai ir dibināts SIA Velomens, kas turpmāk vedīs jūs ceļojumos, organizēs Velorealitāti un aicinās kopīgos velobraucienos.

Sēdies uz velo, lai varam kopā iztīt #velomensceļo!

VISA ŠAJĀ BLOGĀ ATRODAMĀ INFORMĀCIJA UN FOTOGRĀFIJAS PĀRPUBLICĒJAMAS TIKAI SAZINOTIES AR AUTORU UN SAŅEMOT RAKSTISKU ATĻAUJU!